Drukowanie, Ksero i Pieczątki

Drukarnia Warszawa

Folie One Way Vision

Folia One Way Vision

 

Folia OWV perforowana przeznaczona do wyklejania na szybach pojazdów lub witryn sklepowych.
Poprzez równomierne rozmieszczenie tysięcy małych otworków uzyskuje się efekt półprzepuszczalności. Osoby przebywające wewnątrz dzięki temu nie będą miały ograniczonej widoczności, a sama folia okienna jest prawie niewidoczna i tylko w niewielkim stopniu zmniejsza ilość światła wpadającą do pomieszczenia lub pojazdu.
Perforacja foli na okna one way vision sprawia, że cała jest zbudowana z niewielkich dziurek odpowiadających za przepuszczanie światła. Dlatego folie okienne OWV pozwalają na zaprezentowanie grafiki przy zachowaniu dostępu do naturalnego oświetlenia. Grafika przysłania wnętrze, prezentując obraz na zewnątrz, ale wewnątrz nie zabiera komfortu widzenia. Folia samoprzylepna OWV osiąga efekt półprzepuszczalności światła, redukując jego dostęp maksymalnie do 50 procent.

Takie folie okienne i lustrzane znajdują zastosowanie przede wszystkim do wyklejania szyb. Dzięki swojej półprzeźroczystości można je z powodzeniem wykorzystywać do aplikacji na szybach wystawowych i witrynach sklepowych. Folię OWV można stosować do wyklejania szyb w pojazdach komunikacji miejskiej - tramwajach, autobusach, trolejbusach, czy pojazdach samochodowych - firmowych lub na taksówkach. Folia one way vision ma tą zaletę, że jest prosta w aplikacji, dlatego doskonale nadaje się do wyklejania dużych przestrzeni okiennych w biurowcach, salonach motoryzacyjnych czy punktach handlowych. Może służyć do przeprowadzania szeroko zakrojonych kampanii outdoorowych czy też do trwałej promocji działalności danej firmy. W biurach można nią wyklejać szyby w boksach pracowniczych czy przeszklone drzwi, umieszczając na ich powierzchni chociażby imię i nazwisko osoby zajmującej gabinet.

Jak aplikować folię one way vision?

 

Klient zamawia zadruk folii OWV i może ją dowolnie wykorzystywać, aplikując na szyby i przeszklenia od strony zewnętrznej, tworząc tym samym ciekawe efekty wizualne. Folie na szyby OWV należy naklejać tak, aby nadmiar zadruku ewentualnie odciąć przy uszczelce szyby okienne. Folii w żadnym przypadku nie powinno się aplikować na uszczelki, ponieważ może się ona szybko zacząć odklejać. Z tego względu należy wziąć pod uwagę tzw. spady do obcięcia.
Przed przystąpieniem do oklejenia szyb folią OWV należy je oczyścić z kurzu i odtłuścić. Następnie zdejmuje się z folii materiał podkładowy i przymierza do szyby. Kolejnym krokiem jest rozprowadzenie folii po szybie i przyklejenie jej do powierzchni przeszklenia.
Jeśli nie czujesz się na siłach, aby samemu wykleić folię OWV - zostaw to nam. Oferujemy profesjonalny montaż folii OWV na witrynach sklepowych w rozsądnej cenie.

 
do 1m2  cena 60zł/m2/netto
od 1 do 2m2  cena 55zł/m2/netto
od 2 do 5m2  cena 50zł/m2/netto

od 5 do 10m2  cena 46zł/m2/netto
od 10 do 20m2  cena 38zł/m2/netto
od 20m2  cena 36zł/m2/netto

Wyklejamy na zamówienie witryny foliami OWV, samoprzylepnymi, matowymi, mrożonymi, plotowanymi - wycena przygotowywana indywidualnie tel. 510 567 777

Nasze przykładowe realizacje witryn wyklejonych foliami OWV:
Nasze przykładowe realizacje witryn wyklejonych folią mrożoną plotowaną:Folia OWV umieszczona na tylnej szybie pojazdu:Sposób przygotowania projektu reklamy na folię OWV

Projekt w skali 1:1 (dokładnie taki rozmiar jaki ma mieć folia - bez spadów)
rozdzielczość 100-150 dpi
kolorystyka CMYK
czcionki zamienione na krzywe - najlepiej scalone warstwy
format pliku - PDF lub TIFF (z kompresją LZW bez warstw)

Ulotki777.pl zajmuje się także opracowywaniem graficznym folii reklamowych.
Wycena innych projektów indywidualna w zależności od stopnia skomplikowania projektu.

Transport zamówionych OWV na terenie Warszawy lub wysyłka kurierem w dowolne miejsce w Polsce - cena uzgadniana indywidualnie.
Możliwy bezpłatny odbiór osobisty na ul. Puławska 17 (wejście od ul. Chocimskiej - budynek Europlex) Warszawa Mokotów.
Podane ceny na stronie nie stanowią oferty handlowej i mają charakter informacyjny.
Ceny mogą ulec zmianie.

Aktualności:
NOWOŚĆ! Wydruki ekspresowe

Teraz także w ofercie wydruki ekspresowe.

Czas realizacji od 2 do 4 dni w zależności od zamawianego artykułu.Zależy Ci na czasie - ta oferta jest dla Ciebie.

czytaj więcej
Jak działamy?
Zobacz proces od zamówienia do realizacji
Cennik
Poznaj ceny naszych usług
Mapy
Zobacz nasze rejony dystrybucji ulotek
Drukowanie ulotek i innych
materiałów reklamowych

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Zatwierdź